Fontanny PXF208 2 szt. Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Zestaw 2 fontann PXF208 od producenta Piromax.
Fontanna prezentuje zielone iskry z cracklingiem. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki. Czas działania wynosi ok. 20 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej sztuki (NEC) wynosi 15 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- zielone iskry z cracklingiem
Nasz test fontanny PXF208. Opinia pirotechnika:
Klasyczna mała fontanna stożkowa z niedużym efektem zielonych iskier z cracklingiem. Produkt godny polecenia ze względu na niewielką cenę.
Atuty produktu:
- niska cena
- efekt cracklingu
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny PXF208:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 4 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 2 sztuki |
| Czas trwania | ok. 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Wysokość efektów | 3 m |
| Wymiary | 55 x 100 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mały rozmiar fontanny; Dwa efekty (srebrna kaskada + crackling) |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 30 g (op.) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 36/2 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



