Space Galaxy TXB514 - wyrzutnia fajerwerków 150 strzałów 20 mm Triplex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Galaxy TXB514 - informacje podstawowe
Bateria fajerwerków Galaxy TXB514 od importera Triplex to produkt z popularnej serii "Space", który zawiera aż 150 strzałów o mieszanym układzie efektów - pionowych i kątowych. Cechą charakterystyczną tego produktu jest bardzo duże urozmaicenie kompozycji i wysoki stopień dynamiki.
Każdy z ładunków o kalibrze 20 mm wzlatuje na pułap około 25 - 30 metrów prezentując efekty w łącznym czasie przekraczającym 1 minutę.
Wyrzutnia Galaxy TXB514 zaweira certyfikat bezpieczeństwa CE w klasie F3.
Efekty baterii Galaxy TXB514:
- czerwone komety przechodzące w srebrne migoczące gwiazdki
- zielone komety przechodzące w zielone palmy i czerwone migoczące gwiazdki
- złote komety z ogonami przechodzące w żółte mieniące się gwiazdki i fioletowe dalie
- złote brokatowe korony przechodzące w trzeszczące korony z czerwonymi błyskami
- czerwone komety przechodzące w srebrne trzeszczące palmy
- złote ogony z brokatowymi koronami i zielonymi gwiazdkami
- niebiesko-fioletowe komety z białymi migoczącymi gwiazdkami
- czerwone ogony z czerwonymi trzeszczącymi palmami
- wachlarz z czerwonych komet z czerwonymi trzeszczącymi palmami
- wachlarz ze złotych ogonów z trzeszczącą brokatową koroną i cracklingową chryzantemą
Nasz test wyrzutni "Galaxy" TXB514. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia typu "Assorted", czyli o mieszanym układzie efektów może z powodzeniem stanowić krótki amatorski pokaz pirotechniczny. Ten produkt zawiera spójną kompozycję ładunków (małego kalibru) pionowych, przechodzących następnie w bardziej dynamiczne sekwencje kątowe. Z pewnością bateria Galaxy TXB514 zadowoli miłośników bardzo dużej ilości różnych efektów znajdujących się w jednym produkcie.
Atuty produktu:
- bardzo duże urozmaicenie kompozycji
- mieszany układ efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB514 "Galaxy":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- PAMIĘTAJ - bateria typu Assorted oprócz pionowego, strzela także w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
- Zwróć uwagę, że bateria posiada DWA LONTY. Należy podpalić lont podstawowy w celu rozpoczęcia pokazu. W przypadku pomyłki i odpalenia lontu rezerwowego, wyrzutnia rozpocznie prezentację efektów od końca do początku - czyli od części finałowej.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 150 strzałów |
| Czas trwania | 70 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 385 x 300 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo duże urozmaicenie kompozycji; Wysoka dynamika prezentacji efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 990 g |
| Waga produktu | 7,5 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



