Star PXB2238 wyrzutnia fajerwerków 20 strzałów 25 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Star PXB2238 - informacje podstawowe
20 - strzałowa wyrzutnia PXB2238 "Star" od dystrybutora pirotechniki "Piromax". Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując efekty z przewagą złotych tytanowych wierzb. Kaliber ładunków o średnicy 25 milimetrów pozwala efektom wznosić się na pułap około 40 metrów w czasie około 30 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 -wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu
- złota tytanowa wierzba z niebieskimi gwiazdkami
- złota tytanowa wierzba z czerwonymi gwiazdkami
- złota tytanowa wierzba z zielonymi gwiazdkami
- złota tytanowa wierzba z trzeszczącymi chryzantemami
Nasz test wyrzutni Star PXB2238. Opinia pirotechnika:
Jest to bateria, którą każdy miłośnik złotych efektów powinien rozważyć jako jeden ze składników sylwestrowego zestawu pirotechnicznego. Zdecydowanie przeważają w baterii Star złote tytanowe wierzby, które rozjaśniają coraz intensywniej w towarzystwie kolorowych dodatków.
Atuty baterii Star PXB2238:
- złote tytanowe wierzby jako efekt przewodni
- duża rozpiętość efektów
Praktyczne informacje
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 20 strzałów |
| Czas trwania | 27 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 140 x 125 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Efekt przewodni - złote tytanowe wierzby; Duża rozpiętość efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 260 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 10/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



