Titanium Salute PXC217 - zestaw wyrzutni 100 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Zestaw wyrzutni hukowych Titanium Salute PXC217 od importera Piromax. Zawiera 100 strzałów o kalibrze 20 mm.
Zobacz video
Dane techniczne
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 500 x 130 x 125 mm |
| Dodatkowe atuty | Charakterystyczny efekt z tytanowym hukiem; Bateria hukowa |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 700 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



