Tryton PXB3501 wyrzutnia fajerwerków 36 strzałów 30 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Tryton PXB3501 - informacje podstawowe
36 - strzałowa wyrzutnia Tryton PXB3501 od dystrybutora pirotechniki "Piromax" z efektami o dużej rozpiętości. Jest to jedna wielu baterii popularnej serii SKY FLASH. Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym. Czas prezentacji wynosi ok. 45 sekund.
Produkt posiada certyfikat europejski CE: Klasa F3
Wyrzutnia Tryton PXB3501 zawiera efekty:
- złote palmy z cracklingiem i czerwonymi gwiazdkami
- purpurowe perły z zielonym migotaniem
- srebrne wierzby z trzeszczącą chryzantemą
Testujemy baterię Tryton PXB3501. Opinia pirotechnika:
Wyrzutnia Tryton prezentuje na zmianę trzy różne kompozycje o dużej rozpiętości. Widowiskowa salwa finałowa z pewnością stanowi jeden z głównych atutów tej baterii.
Atuty produktu:
- trzy różne kompozycje
- duża rozpiętość i wysoki pułap efektów
- widowiskowa salwa finałowa
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Tryton PXB3501:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 36 |
| Czas trwania | ok. 40 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 55 m |
| Wymiary | 207 x 207 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża rozpiętość kompozycji; Trzy widowiskowe kompozycje |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 504 g |
| Waga produktu | 4 kg |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



