Blue Sky SFC1749D - wyrzutnia fajerwerków 49 strzałów 25 mm Surex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Blue Sky SFC1749D - informacje podstawowe
Widowiskowa wyrzutnia fajerwerków Blue Sky (kod produktu: SFC1749D) to produkt prezentujący zróżnicowane kolorystycznie efekty z wypełniającymi tło cracklingowymi złotymi chryzantemami.
Kaliber ładunków o śr. 25 mm pozwala uzyskać wysokość efektu na pułapie około 35 metrów. Łączny czas działania wynosi około 40 sekund.
Efekty wyrzutni Blue Sky SFC1749D:
- czerwone piwonie ze złotymi trzeszczącymi chryzantemami
- zielone piwonie ze złotymi trzeszczącymi chryzantemami
- złote brokatowe korony z niebieskimi gwiazdkami
- złote opadające palmy z białymi mieniącymi się gwiazdkami
Nasz test wyrzutni Blue Sky SFC1749D. Opinia pirotechnika:
Bateria Blue Sky to produkt, który posiada zarówno bogatą kolorystykę kompozycji (dominują czerwone i zielone bukiety), które wypełniają złote barwy o dłuższym czasie ekspozycji. To połączenie stanowi bardzo spójną i widowiskową kompozycję. Z pewnością ten produkt zasługuje na uwagę jako optymalny wybór do uświetnienia imprezy Sylwestrowej lub innej okazji.
Atuty produktu:
- bogata kolorystyka efektów
- dodatkowe, złote kompozycje z widowiskowym cracklingiem
- przeznaczenie baterii: Sylwester, imprezy prywatne
Praktyczne informacje dotyczące użycia wyrzutni Blue Sky SFC1749D:
- Bateria ta jest przeznaczona do użytku przez osoby pełnoletnie.
- Używaj tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 49 |
| Czas trwania | 38 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 40 metrów |
| Wymiary | 220 x 210 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża różnorodność kolorystyczna efektów |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 499,8 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



