Coma PXB2236 wyrzutnia fajerwerków 25 strzałów 26 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Coma PXB2236 - informacje podstawowe
Jest to bateria średniego kalibru (26 mm), która zawiera ładunki wzlatujące na pułap ok 40 metrów. Wyrzutnia COma PXB2236 prezentuje zmienne efekty w czasie ok. 40 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Coma PXB2236:
- fioletowo-czerwona piwonia z białym migotaniem
- złota wierzba z niebieską piwonią
- srebrne ogony ze srebrnym migotaniem
- czerwono-zielona piwonia z cracklingiem
- złote trzeszcące palmy z biało-zielonym migotaniem
Nasz test wyrzutni Coma PXB2236. Opinia pirotechnika:
Bardzo bogata paleta efektów to cecha wyróżniająca baterię Coma PXB2236. Kaliber ładunków 26 mm stanowi optymalny wybór pod względem stosunku wielkości efektów do ceny baterii. Polecamy ten produkt na Sylwestra i inne okazje.
Atuty produktu:
- bogata paleta efektów - aż 5 różnych kompozycji
- kaliber ładunków 26 mm
Praktyczne informacje dotyczące użycia wyrzutni fajerwerków Coma PXB2236:
- Produkt mogą nabywać i używać osoby pełnoletnie.
- Wyrzutnia przeznaczona jest do użytku tylko na otwartym terenie. Należy zachować bezpieczną odległość między wyrzutnią a widzami zgodnie z instrukcją.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | 40 sek |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 26 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 203 × 176 × 180 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża rozpiętość efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 281,25 g |
| Waga produktu | 2,45 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m (minimalna) / > 25 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



