Hadar PXB2130 - wyrzutnia 19 strzałów 25 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Hadar PXB2130 - informacje podstawowe
19 - strzałowa wyrzutnia PXB2130 "Hadar" strzelająca pionowo od producenta "Piromax". Przeważającą kompozycją tego produktu są brokatowe opadające korony. Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 40 metrów w czasie ok. 20 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty tego baterii Hadar PXB2130:
- srebrne brokatowe fale z czerwonymi gwiazdkami
- srebrne brokatowe fale z zielonymi gwiazdkami
- srebrne brokatowe fale z fioletowymi gwiazdkami
Nasz test wyrzutni PXB2130 "Hadar". Opinia pirotechnika:
Jesto to bateria, która zadowoli każdego miłośnika efektów o dłuższym czasie utrzymywania się na niebie. Taką charakterystykę mają brokatowe korony, które w tej baterii stanowią główny motyw.
Atuty produktu:
- przewaga efektów o dużej rozpiętości - srebrnych fal
- wysoka dynamika strzelania
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2130 "Hadar":
- Produkt mogą nabywać i używać osoby pełnoletnie.
- Wyrzutnia przeznaczona jest do użytku tylko na otwartym terenie. Należy zachować bezpieczną odległość między wyrzutnią a widzami zgodnie z instrukcją.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 |
| Czas trwania | 20 sek |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 150 x 135 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Przewaga efektów w srebrnej kolorystyce |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 163,4 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 12/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



