Flash PXB2334 wyrzutnia fajerwerków 25 strzałów 25 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Flash PXB2334 - informacje podstawowe
Jest to bateria średniego kalibru (26 mm), która zawiera ładunki wzlatujące na pułap ok 40 metrów. Wyrzutnia Flash PXB2334 prezentuje zmienne efekty w czasie ok. 37 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty baterii Flash PXB2334:
- czerwone gwiazdy z trzeszczącą chryzantemą
- opadające brokatowe korony z białym migotaniem
- zielone gwiazdki z trzeszczącą chryzantemą
- złote palmy z cracklingiem
- niebieskie gwiazdki z trzeszczącą chryzantemą
Nasz test wyrzutni Flash PXB2334. Opinia pirotechnika:
Bateria Flash to nowość sezonu 2025, której cechą wyróżniającą jest iskrzący "crackling" o dużym rozmachu. Z pewnością wyrzutnia ta znajdzie spore grono zadowolonych użytkowników, którzy planują zorganizowanie amatorskiego pokazu pirotechnicznego o zwiększonej rozpiętości efektów.
Atuty produktu:
- iskrzący crackling o dużej rozpiętości
- pionowy układ efektów
- kaliber ładunków - 25 mm (efekty wzlatują na ok. 40 metrów)
Na co zwrócić uwagę przed użyciem wyrzutni Flash PXB2334?
- Produkt mogą używać wyłącznie osoby pełnoletnie.
- Przed odpaleniem przeczytaj dokładnie instrukcję znajdującą się na opakowaniu.
- Staraj się ustawić baterię nawet w dwukrotnie większej odległości od widzów niż tzw. bezpieczna odległość podana na instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
- Zużytą wyrzutnię wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | 37 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 150 x 150 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Przewaga złotych barw; Duża rozpiętość efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 300 g |
| Waga produktu | 2,15 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m (minimalna) / > 25 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



