Frostbrand AC20-16-3 - wyrzutnia fajerwerków 16 strzałów 20 mm Argento F2
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia fajerwerków Frostbarnd AC20-16-3 - informacje podstawowe
Bateria 16 - strzałowa małego kalibru Frostbrand niemieckiej marki Argento. Wyrzutnia strzela w układzie pionowym prezentując jednolitą widowiskową kompozycję. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 25 metrów w czasie około 20 sekund.
Efekty baterii Frostbrand:
- złote trzeszczące komety z niebieską miną przechodzące w czerwoną dalię ze złotymi trzeszczącymi iskierkami
Nasz test wyrzutni Frostbrand AC20-16-3. Opinia pirotechnika:
Bateria Frostbrand marki Argento prezentuje rozbudowaną kompozycję kolorystyczną o dużej dynamice strzelania. Jesto to bardzo dobrej jakości produkt, który warto rozważyć jako jeden ze składników Sylwestrowego zestawu wyrzutni.
Atuty produktu:
- jednolita kompozycja z trzeszczącymi iskrami (crackling)
- mały kaliber ładunków 20 mm - bezpieczne fajerwerki
- niewielki rozmiar baterii
Używając baterii Frostbrand pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa:
- Wyrzutnia dopuszczona jest do użytku przez osoby pełnoletnie.
- Używaj fajerwerków na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość zgodnie z załączoną instrukcją.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 strzałów |
| Czas trwania | 20 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 25 metrów |
| Wymiary | 130 x 105 x105 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bezpieczna bateria; Dodatkowe miny |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 168,32 g g |
| Waga produktu | 0,79 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 metrów |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 24/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



