Golden Willow Blue JF18 - złota wierzba z deszczem iskier Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Fontanna Golden Willow + Blue JF18 - informacje o produkcie
Fontanna stożkowa od importera Jorge o przepięknej kompozycji dwóch efektów. W początkowej fazie produkt prezentuje złotą kaskadę iskier, by w drugiej części zaprezentować zjawiskowy efekt spotykany zwykle w bateriach. Czas działania wynosi ok. 60 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 200 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- kaskada złotych iskier
- mieniące się złote opadające wierzby z niebieskimi gwiazdkami
Nasz test fontanny JF18 Golden Willow + Blue. Opinia pirotechnika:
Fontanna stożkowa, która skrywa w sobie niespotykany efekt w tego rodzaju produktach. W drugiej części pokazu, wulkan ten prezentuje kompozycję którą dotychczas zauważyć mogliśmy wyłącznie w produktach z rozkładem efektów na wysokim pułapie (tzw. opadające wierzby). Świetnie skomponowany efekt, który dopełniają charakterystyczne niebieskie gwiazdki. Zdecydowanie produkt godny polecenia dla każdego.
Atuty produktu:
- rzadko spotykany efekt - opadającej wierzby
- ciche fajerwerki - brak mieszanin hukowych lub trzasków
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny JF18 Golden Willow + Blue:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 8 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 1 |
| Czas trwania | +/- 55 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Wysokość efektów | do 5 m |
| Wymiary | 280 x 95 x 95 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Rzadko spotykana kompozycja z opadającymi wierzbami; Ciche fajerwerki |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 200 g |
| Waga produktu | 0,625 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 metrów |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 10/2 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



