Silver Crackling Blue Stars JF90 - fontanna z cracklingiem Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Fontanna Silver Crackling Blue Stars JF90 - informacje o produkcie
Fontanna stożkowa od importera Jorge o widowikowej kompozycji dwóch efektów. W początkowej fazie produkt prezentuje srebrną kaskadę iskier, by w drugiej części zaprezentować bardzo dynamicznie wzlatującą kompozycję trzeszczących iskier. Czas działania wynosi ok. 60 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 200 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty fontanny Silver Crackling Blue Stars JF90:
- kaskada srebrnych iskier
- mieniące się złote opadające wierzby z niebieskimi gwiazdkami
Nasz test fontanny JF90 Silver Crackling Blue Stars. Opinia pirotechnika:
Fontanna stożkowa, która prezentuje widowiskowe kompozycje w długim czasie - ok. 1 minuty. Finał wieńczący pokaz będzie z pewnością niezapomnianym przeżyciem dla oglądających.
Atuty produktu:
- intensywny finał - trzeszczące iskry
- srebrna kolorystyka efektu
- fontanna stożkowa - konstrukcja nie wymaga dodatkowego stabilizowania
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny Silver Crackling Blue Stars JF90:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 8 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 1 |
| Czas trwania | +/- 60 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Znikomy hałas |
| Wysokość efektów | do 5 m |
| Wymiary | 280 x 95 x 95 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Zmienna dynamika prezentacji; Widowiskowa kompozycja efektów finałowych |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 200 g |
| Waga produktu | 0,6 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 metrów |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 10/2 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



