Gradient PXC206 - zestaw wyrzutni 120 strzałów 20 - 25 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wyrzutni Gradient PXC206 - informacje podstawowe
Komplet połączonych wyrzutni Gradient (kod produktu PXC206) to zestaw 4 baterii kalibru 20 i 25 mm od importera pirotechniki Piromax. Jest to produkt z kolekcji "Creative Show".
Ładunki prezentują efekty w układzie mieszanym (wzlatują w układzie pionowym oraz szerokim - kątowym). Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 1248 g. Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F2.
Efekty zestawu naterii Gradient PXC2016:
- niebieskie gwiazdki ze srebrnym migotaniem i chryzantemami
- srebrne fale z czerwonymi gwiazdkami i trzeszczącymi chryzantemami
- złote wierzby z trzaskami
- deszcz trzeszczących gwiazd
Nasz test Zestawu wyrzutni PXC206 "Gradient". Opinia pirotechnika:
Zestaw połączonych baterii Gradient to produkt, który prezentuje spójną kompozycję mogącą stanowić mały amatorski pokaz pirotechniczny. Polecamy rozważenie tego produktu na okoliczności takie jak:
- party
- uroczystości rodzinne
- urodziny
- mniejsze eventy
Używając zestaw PXC206 "Gradient" pamiętaj o:
- Podstawowych zasadach bezpieczeństwa dotyczących użycia fajerwerków.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym strzelaniu.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów.
- Zestaw baterii PXC206 Gradient prezentuje efekty także strzalające kątowo - zwróć uwagę na prawidłowe ustawienie produktu względem publiczności oraz ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia itp.).
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 120 strzałów |
| Czas trwania | 90 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 20-25 mm / 0,8-1" |
| Wysokość efektów | 30 - 40 m |
| Wymiary | 375 x 320 x 170 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Mieszany układ efektów oraz różnej wielkości ładunki (kaliber 20 i 25 mm) |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1248 g |
| Waga produktu | 8,5 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



