Flux PXB2228 wyrzutnia fajerwerków 19 strzałów 25 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
19 - strzałowa wyrzutnia PXB2228 "Flux" strzelająca pionowo od producenta "Piromax". Prezentuje trzy zmienne kompozycje. Kaliber ładunków o średnicy 25 mm pozwala efektom wznosić się na pułap około 35 metrów w czasie ok. 30 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- czerwone komety z czerwonymi ogonami
- zielone komety z zielonymi ogonami
- zielone komety z złotymi chryzantemami i zielonym migotaniem
- czerwone ogony ze złotymi trzeszczącymi gwiazdkami
Nasz test wyrzutni PXB2228 "Flux". Opinia pirotechnika:
Jesto to bateria, która zadowoli każdego fana dłuższych prezentacji efektów. Charakteryzuje się dość dużą różnorodnością efektów.
Atuty produktu:
- duża różnorodność efektów
- kaliber 25 mm z rozkładem efektów na wysokości 35 metrów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Flux PXB2228:
- Produkt mogą nabywać i używać osoby pełnoletnie.
- Wyrzutnia przeznaczona jest do użytku tylko na otwartym terenie. Należy zachować bezpieczną odległość między wyrzutnią a widzami zgodnie z instrukcją.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 |
| Czas trwania | 30 sek |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 150 x 135 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duża kolorystyka efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 191,9 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 8/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



