Hadron PXC203 - zestaw wyrzutni fajerwerków 100 strzałów 25 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Hadron PXC203 zestaw wyrzutni - informacje podstawowe
Komplet połączonych wyrzutni Hadron (kod produktu PXC203) to zestaw 4 baterii kalibru 25 mm od importera pirotechniki Piromax. Jest to produkt z szerokiej kolekcji "Creative Show".
Ładunki prezentują efekty w układzie pionowym. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 1250 g. Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F2.
Efekty zestawu naterii Hadron PXC203:
- czerwone ogony z czerwonymi migoczącymi wierzbami
- zielone ogony ze złotymi palmami i białym migotaniem
- złote ogony ze złotymi wierzbami i czerwono-białym migotaniem
- niebieskie ogony ze złotymi palmami i złotymi chryzantemami
- brokatowe ogony z brokatowymi opadającymi koronami
- srebrne ogony z niebieskimi gwiazdkami, czewonym migotaniem i srebrnymi palmami
- trzeszczące ogony z kolorową dalią i trzaskiem
- srebrne wirujące ogony z brokatową koroną i trzaskiem
Nasz test Zestawu wyrzutni PXC203 "Hadton". Opinia pirotechnika:
Zestaw połączonych baterii Hadron to produkt, który prezentuje dynamiczną i różnorodną kolorystycznie kompozycję mogącą stanowić amatorski pokaz pirotechniczny. Polecamy rozważenie tego produktu na okoliczności takie jak:
- party
- uroczystości rodzinne
- urodziny
- mniejsze eventy
Używając zestaw PXC203 "Hadron" pamiętaj o:
- Podstawowych zasadach bezpieczeństwa dotyczących użycia fajerwerków.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym strzelaniu.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów.
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | 83 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 30 - 40 m |
| Wymiary | 605 x 150 x 185 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Pionowy układ efektów; Duża różnorodność kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1250 g |
| Waga produktu | 8,5 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



