No Limits Gold PXC219 - zestaw wyrzutni 80 strzałów 30 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
No Limits Gold PXC219 - informacje podstawowe
Nowość sezonu 2025, która prezentuje bardzo widowiskowe kompozycje z długim czasem opadania. Zestaw baterii No Limits Gold (PXC219) zawiera wyłącznie ładunki dużego kalibru, które wzlatują na wysoki pułap (ok. 60 m). Łączny czas działania wynosi około 60 sekund. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 1600 g.
Produkt posiada certyfikat CE w klasie F2.
Efekty zestawu No Limits Gold PXC219:
- tytanowo brokatowe komety z tytanowo - złotymi palmami z brokatem
- tytanowo brokatowe komety z tytanowo - złotymi koronami w stylu japońskim (nishiki kamuro)
- tytanowo brokatowe komety z tytanowo - złotymi opadającymi koronami
- tytanowo brokatowe komety z tytanowo - złotymi mieniącymi się wierzbami
Nasz test Zestawu wyrzutni No Limits Gold PXC219. Opinia pirotechnika:
Każdy kto lubi podziwiać efekty o złotych barwach powinien zainteresować się tym produktem. Zestaw No Limits Gold to cztery różne efekty o tej samej kolorystyce prezentowane w czasie ok. 1 minuty. Charakteryzuje je bardzo długi czas utrzymywania się efektów na niebie.
Atuty produktu:
- efekty o tytanowo-złotej barwie
- duży kaliber ładunków - rozkłąd kompozycji na pułapie ok. 60 metrów
- pionowy układ efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia zestawu No Limits Gold PXC219:
- Korzystając w zestawu wyrzutni No Limits Gold, pamiętaj żeby nie odpalać fajerwerków po spożyciu alkoholu.
- Zachowaj odpowiednią odległość od widowni - minimum 25 metrów. Przy wyrzutniach kalibru 30 mm, dla jak najlepszego odbioru efektów zalecamy oglądanie ich z odległości ok. 40-50 metrów.
- Nie odpalaj wyrzutni w pobliżu budynków, drzew, linii wysokiego napięcia i innych obiektów lub materiałów łatwopalnych.
- Ustawiaj baterie fajerwerków zawsze na płaskiej i równej powierzchni. Dla bezpieczeństwa dobrze jest również zadbać o dodatkowe ustabilizowanie produktu (np. cegłówkami).
- Po użyciu, posprzątaj teren z odpadków. Opakowanie oraz korpus wystrzelonej wyrzutni zalej wodą i wyrzuć do odpadów zmieszanych.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 80 strzałów |
| Czas trwania | 60 sekund |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 60 m |
| Wymiary | 360 x 290 x 235 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Złote kompozycje o długim czasie utrzymywanie się na niebie; DUży kaliber ładunków |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1600 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



