Nucleon PXC204 - zestaw wyrzutni fajerwerków 153 strzały 25-30 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Komplet połączonych wyrzutni Nucleon 4 in 1 (kod produktu PXC204) to zestaw 4 baterii kalibru 25 i 30 mm od importera pirotechniki Piromax. Jest to produkt z kolekcji "Creative Show".
Ładunki prezentują efekty w układzie pionowym. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 1587,2 g. Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F2.
Efekty zestawu naterii Nucelon PXC204:
- czerwony ogon z zielonymi i fioletowymi gwiazdami ze złotym migotaniem,
- zielony ogon z zieloną palmą z czerwonym migotaniem,
- niebieski ogon z zółtą palmą i chryzantemą
- czerwony ogon z czerowno-niebieskimi gwiazdami z białym migotaniem,
- czerwony ogon z niebieską palmą i czerwonym migotaniem,
- czerwony ogon z czerwono-żółtymi gwiazdami i trzeszczeniem
- czerwona migocząca wierzba z niebieskimi gwiazdami,
- brokatowa korona z brokatową palmą,
- trzeszczący ogon z trzeszczącą palmą,
- czerwony ogon z niebieską peonią i zielonymi opadającymi gwiazdami
- złota palma z niebieskimi gwiazdami i złotym migotaniem,
- złota palma ze złotym trzeszczeniem i chryzantemą
Nasz test Zestawu wyrzutni PXC204 "Nucelon". Opinia pirotechnika:
Zestaw połączonych baterii Nucleon to produkt, który prezentuje dynamiczną i różnorodną kolorystycznie kompozycję mogącą stanowić amatorski pokaz pirotechniczny. Polecamy rozważenie tego produktu na okoliczności takie jak:
- party
- uroczystości rodzinne
- urodziny
- mniejsze eventy
Używając zestaw PXC204 "Nucleon" pamiętaj o:
- Podstawowych zasadach bezpieczeństwa dotyczących użycia fajerwerków.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym strzelaniu.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów.
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 153 strzały |
| Czas trwania | 98 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 25-30 mm / 1-1,2" |
| Wysokość efektów | 35 -50 m |
| Wymiary | 362 x 506 x 230 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Mieszany układ efektów; Duża różnorodność kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1587,2 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



