No Limits PXF212 widowiskowa fontanna z cracklingiem Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Fontanna No Limits PXF212 - informacje podstawowe
Widowiskowa fontanna PXF212 "No Limits" od producenta PIROMAX. Fontanna prezentuje srebrną 4-metrową kaskadę iskier przechodzącą w głośny crackling. Czas działania wynosi ok. 38 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 180 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- srebrna kaskada iskier
- iskrzące gwiazdki z trzaskami
- czerwona flara
Nasz test fontanny PXF212 "No Limits". Opinia pirotechnika:
Fontanna ze stabilizującą podkładką prezentuje bardzo efektowną kompozycję srebrnych iskier, która następnie przechodzi w głośny crackling. Pomimo średnich rozmiarów, efekty tej fontanny mogą śmiało konkurować z produktami o dużo większym gabarycie. Rozmach kaskady oraz kolorystyka to zdecydowane atuty fontanny "No Limits".
Atuty produktu:
- widowiskowa kaskada iskier z kolorze srebrnym
- duży prezentowanych rozmach efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny PXF212 "No Limits":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 4 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 1 |
| Czas trwania | 40 sek. |
| Dynamika prezentacji | Bardzo szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Wysokość efektów | 4 m |
| Wymiary | 48 x 180 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | podstawka stabilizująca fontannę, bardzo intensywny efekt |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 180 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 24/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883




zbychu_kilichu
Najlepsza fontanna jaką odpalałem i jeszcze na koniec ten wielki crackling coś pięknego
Pyros_stg.pl
Moim zdaniem jest to najlepsza fontanna cracklingowa, która jest dostępna na polskim rynku
Maciej_pirotechnik
Zgadzam się! Lider wśród wszystkich fontann.