Silver Flower JF62 - zestaw 8 małych fontann Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Fontanny Silver Flower JF62 - informacje o produkcie
Zestaw małych fontann cylindrycznych Silver Flower JF62 to produkt, który pojawił się na rynku w roku 2025. Zawiera 8 produktów o tej samej kompozycji. Czas prezentacji efektu wynosi ok. 15 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F1
Efekty fontann Silver Flower JF62:
- kaskada srebrnych iskier
Nasz test fontann Silver Flower JF62. Opinia pirotechnika:
Małe fontanny w kształcie wąskiego walca emitują tę samą kompozycję - jaskrawe srebrne iskry wzlatujące na pułap około 1 metra i opadające do ziemi. Jest to bardzo bezpieczny produkt, który może stanowić znakomity atrybut rodzinnej zabawy z fajerwerkami.
Atuty produktu:
- bezpieczne fajerwerki - brak huku
- dedykowane do rodzinnej zabawy z fajerwerkami w gronie rodzinnym
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontann Silver Flower JF62:
- Używaj wyłącznie na zewnątrz.
- Zachowaj bezpieczną odległość od odpalonego produktu - minimum 1 metr.
- Ustawiaj fontannę Silver Flower pionowo na ziemi, w celu lepszego ustabilizowania możesz wykorzystać do tego miękki grunt (np. piasek).
- Nie zlibżaj się do niewypalonego produktu przez minimum 15 minut, po czym zalej fontannę wodą.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Srebrny |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 8 sztuk. |
| Czas trwania | +/- 15 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Wysokość efektów | do 1 m |
| Wymiary | 185 x 70 x 25 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bezpieczne fontanny dedykowane zabawą z dziećmi |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 60 g |
| Waga produktu | 0,15 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 1 metrów |
| Klasa CE | F1 |
| Opakowanie hurtowe | 80/8 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



