Remington 4 in 1 PXC207 - zestaw wyrzutni 144 strzały 25 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe - Remington PXC207
Komplet połączonych wyrzutni Remington (kod produktu PXC207) to zestaw 4 baterii kalibru 25 mm od importera pirotechniki Piromax. Jest to produkt z kolekcji "Creative Show".
Ładunki prezentują efekty w układzie mieszanym (wzlatują w układzie pionowym oraz szerokim - kątowym). Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 1728 g. Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F2.
Efekty zestawu naterii Remington PXC207:
- czerwone, zielone, niebieskie i żółte piwonie z trzeszczeniem
- czerwone palmy przechodzące w białe migotanie, zielone palmy ze złoty migotaniem i srebrne palmy z zielonym migotaniem
Nasz test Zestawu wyrzutni PXC207 "Remington". Opinia pirotechnika:
Zestaw połączonych baterii Remington to produkt, który prezentuje spójną kompozycję mogącą stanowić mały amatorski pokaz pirotechniczny. Polecamy rozważenie tego produktu na okoliczności takie jak:
- party
- uroczystości rodzinne
- urodziny
- mniejsze eventy
Używając zestaw PXC207 "Remington" pamiętaj o:
- Podstawowych zasadach bezpieczeństwa dotyczących użycia fajerwerków.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym strzelaniu.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów.
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 144 strzały |
| Czas trwania | 120 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 720 x 185 x 190 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1,5 do 2 min. |
| Dodatkowe atuty | Duży rozmach efetków - kaliber 25 mm; Pionowy układ kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1728 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



