Saturn Missiles JW02 - wyrzutnia fajewerków 50 strzałów 7 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Mała wyrzutnia Saturn Missiles 50 (kod produktu: JW02) to produkt zawierający jednolity efekt. Charakterystyczna katiusza zawiera 50 strzałów, które wzlatując emitują gwizd.
Kaliber ładunków o śr. 7 mm pozwala uzyskać wysokość efektu na pułapie około 20 metrów. Łączny czas działania wynosi około 25 sekund.
Efekty wyrzutni Saturn Missiles JW02:
- gwizd
Atuty produktu JW02 Saturn Missiles 50:
- głośny gwizd, który może działać jako odstraszacz dzikich ptaków
- bezpieczne fajerwerki
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Saturn Missiles JW02:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 50 strzałów |
| Czas trwania | ok. 25 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Kaliber ładunków | 6 mm / 0,25" |
| Wysokość efektów | 20 m |
| Wymiary | 103 x 67 x 52 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Tanie fajerwerki; Mała i lekka bateria |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 20 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 48/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



