T-Rex SFC2182M1 - wyrzutnia fajerwerków 82 strzały 25 mm Surex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia T-Rex SFC2182M1 - informacje podstawowe
Bateria T-Rex (kod produktu: SFC2182M1) to produkt marki Surex, który wyróżnia się mieszanym układem efektów - zawiera kompozycje wzlatujące pionowo jak i pod kątem. Bateria zawiera 82 ładunków kalibru 25 mm, co pozwala na zaprezetnowanie kompozycji na pułapie ok. 50 metrów.
Produkt posiada certyfikat europejski CE: Klasa F3
Wyrzutnia T-Rex SFC21820M1 zawiera efekty:
- czerwone komety przechodzące w purpurowo-zielone migotanie
- zielone komety przechodzące w czerwono-białe migotanie
- złote brokatowe komety przechodzące w opadające złote brokatowe korony z białym migotaniem
- zieolone komety przechodzące w purpurowo-złote migotanie
- złote ogony z czerwonym migotaniem i trzeszczącymi chryzantemami
Nasz test wyrzutni T-Rex SFC2182M1. Opinia pirotechnika:
Bateria T-Rex to gwarancja bogatej kolorystyki efektów oraz złotych - długoopadających kompozycji. Zmienny układ efektów - pionowy oraz kątowy, powoduje że dynamika pokazu stoi na wysokim poziomie.
Atuty baterii T-Rex:
- długi czas działania
- mix złotych i kolorowych kompozycji
- zmienna dynamika prezentacji
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu T-Rex SFC2182M1:
- Produkt mogą nabywać i używać wyłącznie osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wynoszącą 15 metrów. Widzowie powinni znajdować się w odłegłości minimalnej 25 metrów.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
- Nigdy nie nachylaj się nad wyrzutnią. Odpalając ją, upewnij się, że żadna część ciała nie znajduje się nad wyrobem. Stój z boku podczas odpalania lontu i natychmiast oddal się na bezpieczną odległość.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 82 strzały |
| Czas trwania | 55 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 310 x 320 x 175 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Efekty pionowe i kątowe; Duża dynamika pokazu |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 992,20 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 (minimalna) / > 40 m (zalecana) |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



