Legion SFC21100M1 wyrzutnia fajerwerków 100 strzałów 20 mm Surex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Legion SFC21100M1 - informacje podstawowe
Wyrzutnia Legion (kod produktu: SFC21100M1) to produkt marki Surex, który wyróżnia się mieszanym układem efektów - zawiera kompozycje wzlatujące pionowo jak i pod kątem. Bateria zawiera 100 ładunków kalibru 20 mm.
Produkt posiada certyfikat europejski CE: Klasa F2
Wyrzutnia Legion SFC21100M1 zawiera efekty:
- czerwone komety przechodzące w złote opadające korony z brokatem z białym migotaniem
- niebieskie komety przechodzące w niebieskie gwiazdki i czerwone opadające liście
- czerwone komety przechodzące w złote brokatowe korony z czerwonym migotaniem
- niebieskie komety przechodzące w niebieskie gwiazdki i crackling
- niebieskie komety przechodzące w złote brokatowe korony i deszcz białych migoczących gwiazd
Nasz test wyrzutni Legion SFC21100M1. Opinia pirotechnika:
Bateria Legion gwarantuje zmienny układ efektów, dzięki czemu kompozycje rozkładają się w róznych kierunkach. Przewodni motyw kolorystyczny stanowią widowiskowe brokatowe korony, które uzupełniają niebieskie, czerwone i białe barwy. Długi czas efektu - ok. 1 minuty nie powoduje straty na dynamice pokazu, zatem jest to zdecydowanie polecany produkt także jako jedyny składnik małego pokazu pirotechnicznego.
Atuty baterii Legion:
- długi czas działania
- mix złotych i kolorowych kompozycji
- zmienna dynamika prezentacji
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Legion SFC21100M1:
- Produkt mogą nabywać i używać wyłącznie osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wynoszącą 15 metrów.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
- Nigdy nie nachylaj się nad wyrzutnią. Odpalając ją, upewnij się, że żadna część ciała nie znajduje się nad wyrobem. Stój z boku podczas odpalania lontu i natychmiast oddal się na bezpieczną odległość.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | 55 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 45 m |
| Wymiary | 320 x 265 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Długi czas pokazu; Układ pionowy i kątowy; Stabilna konstrukcja - brak ryzyka przewrócenia |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 500 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 m (minimalna) / > 35 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



