Ventus PXB2302 wyrzutnia fajerwerków 19 strzałów 30 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
19 - strzałowa wyrzutnia Ventus PXB2302 od dystrybutora pirotechniki "Piromax" z jednolitym efektem.
Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym. Kaliber o średnicy 30 mm powoduje rozkład kompozycji na wysokości około 55 metrów. Czas prezentacji wynosi ok. 30 sekund.
Wyrzutnia Ventus PXB2302 zawiera efekty:
- złote opadające palmy z bukietem białych migoczących gwiazdek
Nasz test wyrzutni PXB2302 "Ventus". Opinia pirotechnika:
Jest to bateria prezetnująca jednolitą kompozycję - powtarzającą po sobie te same efekty. Srebrne migotanie świetnie komponuje się ze złotymi długo opadającymi palmami.
Atuty produktu:
- jednolita kompozycja
- duża rozpiętość i wysoki pułap efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Ventus PXB2302:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 |
| Czas trwania | ok. 30 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 55 m |
| Wymiary | 180 x 160 x 225 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Jednolita kompozycja składająca się z dwóch efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 380 g |
| Waga produktu | 2,33 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



