Hades JW2055 - wyrzutnia 36 strzałów 20 mm Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
36 - strzałowa wyrzutnia małego kalibru Hades JW2055 od producenta JORGE. Wyrzutnia strzela w układzie kątowym prezentując efekt trzeszczących bukietów z craclingiem. Kaliber ładunków o średnicy 20 mm. Czasie około 20 sekund.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
Efekty tego produktu
- trzeszczący bukiet + cracling
- srebrne chryzantemy
Nasz test wyrzutni JW2055 Hades - opinia pirotechnika
Rarytas dla miłośników tzw. "cracklingu". Wyrzutnia ta zawiera przewagę złotych kompozycji, które mogą stanowić np. doskonałe uzupełnienie innych - pionowych efektów podczas amatorskiego pokazu. Gęste, złote chryzantemy z charakterystycznym trzaskiem często potrafią w bardzo pozytywny sposób zaskoczyć oglądających widzów.
Atuty produktu:
- widowiskowe kompozycje z trzeszczącymi chryzantemami
- kątowy rozkład efektów
- mały rozmiar produktu
Praktyczne porady i zasady bezpieczeństwa
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- Wyrzutnia strzela w układzie kątowym - należy zwrócić uwagę na sposób jej ustawienia względem publiczności (zgodnie ze wskazaniem strzałek na opakowaniu).
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | V (kątowy) |
| Liczba ładunków | 36 strzałów |
| Czas trwania | 20 sekund |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 35 metrów |
| Wymiary | 245 x 155 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Ładunki wylatują w szeroki układzie kątowym; Zmienna dynamika kompozycji; WIdowiskowa salwa finałowa |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 220,8 g |
| Waga produktu | 1,85 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 12/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



