Crazy Crabs TXP942 zwariowane wirujące kraby Triplex F2
dodaj do przechowalni
Opis
Crazy Crabs / zwariowane wirujące kraby TXP942 - informacje podstawowe
Crazy Crans to zestaw zawierający 18 bączków marki TRIPLEX. Połączone ze sobą kraby odpala się za pomocą jednego lontu, który inicjuje wszystkie bączki. Masa mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 10,8 g. Produkt posiada certyfikat CE: klasa F2.
Efekty tego produktu:
- wirujące bączki zmieniające kolory
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Crazy Crabs TXP942:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 8 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Liczba ładunków | 18 bączków |
| Czas trwania | ok. 12 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Umiarkowane |
| Wysokość efektów | < 1 m |
| Wymiary | 263 x 92 x 10 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bezpieczne fajerwerki; Zabawa z dziećmi |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 10,8 g (op.) |
| Waga produktu | 0,01 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 100/1 - 100 op. |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



