Etna TXF754 - małe fontanny 6 szt. Triplex F1
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Zestaw 6 małych fontann Etna TXF754 od producenta TRIPLEX. Zestaw sześciu małych fontann stożkowych z jednolitym efektem. Czas działania 1 fontanny wynosi ok. 10 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej sztuki (NEC) wynosi 18 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F1
Efekty tego produktu:
- srebrna kaskada iskier
Nasz test fontann Etna TXF754. Opinia pirotechnika:
Zestaw sześciu małych fontann prezentujących kaskadę srebrnych iskier w czasie około 10 sekund. Produkt dedykowany do rodzinnej zabawy z pirotechniką w gronie najmłodszych.
Atuty produktu:
- bezpieczne fajerwerki
- ciche efekty - brak mieszanin hukowych i trzaskających
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny Etna TXF754:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość 1 metra od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 6 sztuk |
| Czas trwania | ok. 10 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Zupełnie ciche |
| Wysokość efektów | 1,5 m |
| Wymiary | 75 x 40 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 15 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mini wulkany - bezpieczne fajerwerki przeznaczone do rodzinnej zabawy |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 18 g / op. |
| Waga produktu | 0,15 kg |
| Klasa CE | F1 |
| Opakowanie hurtowe | 48/6 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



