Fontanny stożkowe 4 sztuki MIX mix efektów - FC4001-4 Jorge F2
dodaj do przechowalni
Opis
Fontanny stożkowe FC4001-4 - informacje podstawowe
Zestaw małych i bezpiecznych fontann stożkowych FC4001-4 od importera Jorge. Zawiera on cztery fontanny, każda o innym efekcie.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2.
Efekty tego produktu:
- złota kaskada iskier
- srebrna kaskada iskier
- wielokolorowa kaskada iskier
- srebrne iskry z crackllingiem
Nasz test zestawu Fontann FC4001-4. Opinia pirotechnika:
Jest to zestaw czterech małych fontann - każda z jednolitym efektem. Produkt ten świetnie sprawdzi się podczas rodzinnej zabawy z fajerwerkami.
Atuty produktu:
- bezpieczne fajerwerki - wysokość efektu ok. 2 metrów
- cztery różne kompozycje
Praktyczne informacje dotyczące użycia Zestawu fontann FC4001-4:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość 8 metrów od odpalonego produktu.
- Zwróć uwagę, że fontanna stoi stabilnie na ziemi bez ryzyka przewrócenia.
- W przypadku, gdy wyrób nie zadziała, należy odczekać 15 minut, a następnie znurzyć go w wodzie.
- Zużyty produkt należy wyrzucić do odpadów zmieszanych.
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 4 fontanny |
| Czas trwania | +/- 25 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Znikomy hałas |
| Wysokość efektów | 3 m |
| Wymiary | 125 x 120 x 55 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Cztery różne kompozycje |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 160 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 36/4 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



