Fireball XXL PXB3613 - wyrzutnia fajerwerków potężny kaliber 16 strzałów 50 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Fireball XXL PXB3613 - informacje podstawowe
Potężny kaliber tej kultowej baterii wynosi aż 50 mm. Zawiera ona 16 strzałów o jednolitym efekcie. Bateria Fireball XXL to jedna z najbardziej popularnych na rynku wyrzutni kalibru 2". Producent Piromax.
Ładunki strzelają w układzie pionowym. Wysokość kompozycji wynosi około 70 metrów. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 632 g.
Europejski certyfikat bezpieczeństwa CE: klasa F3.
Efekty tego produktu:
- trzeszczące brokatowe komety przechodzące w złote brokatowe korony z czerwonymi, zielonymi i srebrnymi gwiazdkami i migotaniem
Nasz test wyrzutni Fireball XXL PXB3613. Opinia pirotechnika:
Potężne efekty o dużej rozpiętości to podstawowe cechy charakteryzujące baterię Fireball XXL. Kultowy produkt, który zdobył uznanie wielu miłośników dużych efektów.
Atuty produktu:
- potężny kaliber ładunków - aż 50 mm
- widowiskowe brokatowe korony z długim czasem opadania
- duża rozpiętość efektów
- jednolita, powtarzająca się kompozycja
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3613 Fireball XXL:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 16 strzałów |
| Czas trwania | 28 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Jednolity efekt |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 50 mm / 2" |
| Wysokość efektów | 70 m |
| Wymiary | 225 x 225 x 300 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Długi czas utrzymywania się efektów; Przewaga złotych kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 632 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



