Miranda SFCM17100A - wyrzutnia fajerwerków 100 strzałów 25 mm Surex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Miranda SFCM17100A - informacje podstawowe:
Wyrzutnia średniego kalibru "Miranda" SFCM17100A marki SUREX. Ładunki strzelają pojedynczo w czasie 1 minuty i 5 sekund, zwieńczone finałową serią srebrnych fal z kolorowymi gwiazdkami. Kaliber o średnicy 25 mm pozwala uzyskać dolot efektów na wysokość około 45 metrów. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 980 g. Bateria zbudowana jest w oparciu o technologię "moulded cake" tj. jej konstrukcja wykonana jest z bardzo mocnego materiału (sprawsowanej tektury). Takie rozwiązanie niweluje ryzyko niepożądanego działania produktu.
Certyfikat CE: klasa 3.
Efekty tego produktu:
- czerwone piwonie ze złotą falą i srebrną chryzantemą,
- zielone piwonie z purpurową falą i srebrną chryzantemą,
- brokatowe korony z czerwonym migotaniem
- czerwone migotanie ze srebrną chryzantemą
Nasz test wyrzutni SFCM17100A "Miranda". Opinia pirotechnika:
Baterie ta stanowi optymalny wybór jeśli chodzi o relację ceny do liczby oraz wielkości ładunków. Srebrne i złote efekty wymieszano z kolorowymi kompozycjami, co z pewnością zadowoli wielu użytkowników amatorskich. Bardzo dobry poziom dynamiki prezentacji to jeden z atutów wyrzutni Miranda.
Atuty produktu:
- długi czas efektu - ponad 1 minuta pokazu
- mix złotych i kolorowych kompozycji
- izolacja od spodu chroni przed wilgocią - w przypadku użycia jej na mokrym gruncie (np. na śniegu)
- konstrukcja "moulded cake" - gwarancja wytrzymałości i bezpieczeństwa
Praktyczne informacje :
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli tak, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
- Należy używać wyłącznie na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 |
| Czas trwania | 65 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 315 x 265 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Wyrzutnia typu "moulded cake" - bardzo wytrzymały korpus - bezpieczne fajerwerki; duża kolorystyka pokazu |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 980 g |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 m |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883




Krystian
Miranda the best