Ultra Energy SFCM17100C - wyrzutnia fajerwerków 100 strzałów 25 mm Surex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Ultra Enegry SFMC17100C - informacje podstawowe:
Wyrzutnia średniego kalibru SFCM17100C "Ultra Energy" od importera SUREX.
Ładunki strzelają pojedynczo w czasie 1 minuty i 10 sekund. Kaliber o średnicy 25 mm pozwala uzyskać dolot efektów na wysokość około 40 metrów. Zawartość mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 980 g. Certyfikat CE: klasa F3.
Efekty tego produktu:
- czerwony ogon z czerwoną piwonią
- białe migotanie
- niebieska piwonia
- zielone migotanie z pomarańczową falą
- brokatowa korona i niebieskie gwiazdki
- srebrna chryzantema i czerwony ogon
Nasz test wyrzutni SFCM17100C "Ultra Energy". Opinia pirotechnika:
Atuty produktu:Baterie ta stanowi optymalny wybór jeśli chodzi o relację ceny do liczby oraz wielkości ładunków. Srebrne i złote efekty wymieszano z kolorowymi kompozycjami, co z pewnością zadowoli wielu użytkowników amatorskich. Czas trwania prezentacji to jeden z atutów tej wyrzutni.
- długi czas efektu
- mix złotych i kolorowych kompozycji
- foliowa izolacja, która chroni spód baterii przed wilgocią gruntu
- solidna konstrukcja - moulded cake, która zapewnia bezpieczeństwo
Praktyczne informacje :
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli tak, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
- Należy używać wyłącznie na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 100 strzałów |
| Czas trwania | 65 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 35 m |
| Wymiary | 315 x 265 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1 do 1,5 min. |
| Dodatkowe atuty | Bogata kolorystyka efektów; Duża dynamika prezentacji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 980 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



