Blitz PXB3711 wyrzutnia fajerwerków 19 strzałów 50 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Wyrzutnia Blitz (kod produktu: PXB3711) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" zawiera 19 ładunków o najwyższej możliwe wielkości - średnica rur wynosi 2".
Efekty wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, z przewagą efektu "złotej palmy". Kaliber o średnicy 50 mm pozwala efektom wznosić się na pułap do 80 metrów z łącznym czasem prezentacji 29 sekund.
Certyfikat CE produktu to F3.
Produkt zawiera efekty:
- czerwone palmy
- zielone palmy
- czerwone dalie przechodzące w chryzantemy
Nasz test wyrzutni PXB3711 "Blitz". Opinia pirotechnika:
Największe możliwie ładunki o wielkości 50 mm co z pewnością da się zauważyć po bardzo dużym rozmachu efektów oraz usłyszeć po akustyce wystrzału. Przed odpaleniem polecam dobrze ustabilizować ją na podłożu.
Atuty produktu:
- najwyższy kaliber ładunków - 50 mm pozwalający uzyskać bardzo duży rozmach efektów
- trzy zmienne kompozycje
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3711 "Blitz":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 strzałów |
| Czas trwania | 29 sek. |
| Dynamika prezentacji | Wolna |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 50 mm / 2" |
| Wysokość efektów | 80 m |
| Wymiary | 280 x 250 x 290 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo duża rozpiętość efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 703 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



