No Limits PXB3925 - wyrzutnia 25 strzałów 50 mm Piromax F3
dodaj do przechowalni
Opis
No Limits PXB3925 - informacje podstawowe:
Wyrzutnia wysokiego kalibru No Limits PXB3925 posiada 25 strzałów 2" wzlatujących w układzie pionowym. Ładunki strzelają pojedynczo w czasie 35 sekund, zwieńczone finałową serią kilku strzałów z jednakowym efektem. Kaliber o średnicy 50 mm (najwyższa wartość jaka dopuszczona jest do sprzedaży) pozwala uzyskać dolot efektów na wysokość około 80 metrów.
Efekty tego produktu:
- Trzeszczący ogon z czerwono-zielonym bukietem z czerwonymi gwiazdami,
- zielona i purpurowa palma z zielonym migotaniem,
- złoty migoczący ogon z czerwonym migoczącym bukietem przechodzący w czerwoną migoczącą wierzbę,
- srebrny ogon z niebieskim bukietem przechodzący w brokatową koronę z czerwonymi gwiazdami,
- brokatowy ogon z brokatowym bukietem przechodzący w brokatową koronę,
- złoty migoczący ogon z srebrną migoczącym bukietem przechodzący w złotą migoczącą wierzbę.
Nasz test wyrzutni PXB3925 "No Limits". Opinia pirotechnika:
Baterie o wysokim kalibrze są wyjątkowe, gdyż rozpiętość prezentowanych efektów jest rzeczywiście spora jak na produkt pirotechniki amatorskiej. Strzelające pojedynczo 2'' - calowe ładunki z pewnością zostaną zauważone (i usłyszane) z bardzo dużej odległości. Najlepiej piękno tych efektów podziwiać z odległości nawet 80 - 100 metrów.
Atuty produktu:
- maksymalny kaliber dostępny w produktach pirotechniki amatorskiej (50 mm), który przekłada się na bardzo duży rozmach prezentowanych efektów
- bardzo widowiskowy finał ze złotymi koronami
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB3925 "No Limits":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli tak, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
- Należy używać wyłącznie na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (2-3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | ok. 35 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 50 mm / 2" |
| Wysokość efektów | do 80 m |
| Wymiary | 275 x 275 x 300 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bardzo duży rozmach kompozycji; Wysoki pułap efektów - 80 metrów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 997,5 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



