Iron Box 133 PXC218 zestaw wyrzutni fajerwerków 133 strzały 25-30 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Iron Box 133 PXC218 - informacje podstawowe
Zestaw wyrzutni połączonych Iron Box PXC218 z serii Magnetic Collection to produkt, który zadebiutował w roku 2025. Zawiera 133 strzały różnego kalibru (25 - 30mm) i prezentuje efekty o mieszanym układzie wzlatywania (pionowo oraz kątowo).
Czas działania wynosi około 110 sekund. Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 1787,5 g.
Efekty zestawu Iron Box 133:
- złote mieniące się wierzby ze złotym migotaniem
- złote wierzby z niebieskimi gwiazdkami i zielonym migotaniem
- złote wierzby z niebieskimi gwiazdkami i czerwonym migotaniem
- trzeszczące wierzby z z niebieskimi gwiazdkami
- trzeszczące wierzby z fioletowymi gwiazdkami
- trzeszczące wierzby z fioletowymi gwiazdkami
- złote migoczące bukety z cracklingiem
- złote migoczące bukiety z nieieskimi gwiazdkami
- srebrno-złote migoczące bukiety
- czerwone dalie ze złotym deszczem iskier
- zielone dalie ze złotym deszczem iskier
- pomarańczowe dalie ze złotym deszczem iskier
Nasz test zestawu wyrzutni PXC218 "Iron Box 133". Opinia pirotechnika:
Zestaw baterii Iron Box 133 charakteryzuje się umiarkowaną dynamiką strzelania, która momentami przyspiesza prezentując efektowne trzeszczące bukiety. Zestaw zawiera mieszany rozmiar ładunków, co powoduje rozkład kompozycji na różnych wysokościach. Gwarantowane pozytywne doznania wizualne oraz akustyczne.
Atuty produktu:
- mieszany kaliber (25 - 30 mm)
- układ pionowy efektów połączony z kątowymi partiami
- czas pokazu - niecałe 2 minuty
Praktyczne informacje dotyczące użycia zestawu baterii Iron Box 133 PXC218:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 133 strzały |
| Czas trwania | 110 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | MIX 25-30 mm / 1-1,2" |
| Wysokość efektów | 40-55 m |
| Czas trwania (zakres) | od 1,5 do 2 min. |
| Dodatkowe atuty | Mieszany układ efektów (I + V) oraza różny rozmiar ładunków (25 i 30 mm) |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1787,5 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



