Boson 5 in 1 PXC205 - zestaw wyrzutni fajerwerków 136 strzałów 25 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Boson 5 in 1 zestaw wyrzutni PXC205 - informacje podstawowe
Komplet połączonych wyrzutni Boson 5 in 1 (kod produktu PXC205) to zestaw 5 baterii kalibru 25 mm od importera pirotechniki Piromax. Jest to produkt z kolekcji "Creative Show".
Ładunki prezentują efekty w układzie mieszanym (pionowo i kątowo). Łączna masa mieszaniny pirotechnicznej netto (NEC) wynosi 1468,4g. Certyfikat bezpieczeństwa CE produktu to F2.
Efekty zestawu naterii Boson 5 in 1 PXC205:
- białe migoczące bukiety z czerwonymi gwiazdkami
- złote iskrzące bukiety z czerwonym migotaniem
- niebieskie gwiazdki ze srebrnym migotaniem
- tytanowo srebrna chryzantema z niebieskimi daliami i żółtymi gwiazdkami
- zielone piwonie z trzeszczącymi palmami i niebieskimi gwiazdkami
- trzeszczące palmy z niebieskimi gwiazdkami
- żółte gwiazdki z trzeszczącym cracklingiem
- trzeszczące wierzby z brokatowymi koronami
- srebrne trzeszczące miny z chryzantemami i żółtymi daliami
- trzeszczące opadające wierzby z brokatowymi koronami
Nasz test Zestawu wyrzutni PXC205 "Boson 5 in 1". Opinia pirotechnika:
Zestaw połączonych baterii Boson to produkt, który prezentuje dynamiczną i różnorodną kolorystycznie kompozycję mogącą stanowić amatorski pokaz pirotechniczny. Polecamy rozważenie tego produktu na okoliczności takie jak:
- party
- uroczystości rodzinne
- urodziny
- mniejsze eventy
Używając zestaw PXC205 "Boson 5 in 1" pamiętaj o:
- Podstawowych zasadach bezpieczeństwa dotyczących użycia fajerwerków.
- Zapewnij dostęp do pirotechniki wyłącznie osobom pełnoletnim.
- Przygotuj butelkę wody, w celu polania produktu na wypadek ewentualnego podpalenia się opakowania po zakończonym strzelaniu.
- Odpalaj pirotechnikę na otwartym terenie, zachowaj minimalną odległość od widzów.
- Po użyciu fajerwerków posprzątaj teren. Odpady pozostałe po użyciu wyrobów pirotechnicznych wyrzuć do pojemnika na odpady zmieszane.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I + V (mieszany) |
| Liczba ładunków | 136 strzałów |
| Czas trwania | 105 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 25 mm / 1" |
| Wysokość efektów | 40 m |
| Wymiary | 490 x 300 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 1,5 do 2 min. |
| Dodatkowe atuty | Mieszany układ efektów; Duża różnorodność kompozycji |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1468,4 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 1/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



