4 fontanny PXF209 - zestaw małych wulkanów Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
PXF209 4 Fontanny - informacje podstawowe
Zestaw 4 fontann PXF209 od producenta Piromax. Zestaw zawiera 2 rodzaje fontann. W opakowaniu znajdują się 4 sztuki. Czas działania wynosi ok. 18 sekund. Masa netto mieszaniny pirotechnicznej (NEC) wynosi 40 g.
Produkt posiada certyfikat CE: Klasa F2
F2 - wyroby, które podczas działania charakteryzują się niskim stopniem zagrożenia życia i zdrowia ludzi oraz mienia i środowiska, a także niskim poziomem natężenia emitowanego dźwięku, przeznaczone do użytku na zamkniętym obszarze na zewnątrz budynków.
Efekty tego produktu:
- srebrne iskry z cracklingiem (2 szt.)
- złota kaskada iskier (2 szt.)
Atuty produktu:
- małe wymiary
- dwa różne efekty
- bezpieczne fajerwerki
Praktyczne informacje dotyczące użycia fontanny PXF209:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość ok. 4 metrów od odpalonego produktu.
- W celu otrzymania najbardziej optymalnego efektu, zalecamy ustawić produkt pionowo na stabilnym podłożu bez ryzyka przewrócenia
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 4 sztuki |
| Czas trwania | ok. 18 sek. |
| Dynamika prezentacji | Szybka |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Znikomy hałas |
| Wysokość efektów | 2 m |
| Wymiary | 150 x 115 x 60 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Mały rozmiar fontanny; Dwa efekty (złota kaskada + crackling) |
| Lont rezerwowy | Nie |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 40 g (op.) |
| Waga produktu | 0,175 kg |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 20/4 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



