Solar PXB2311 - wyrzutnia fajerwerków 24 strzały 30 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe - wyrzutnia Solar PXB2311
24 - strzałowa wyrzutnia "Solar" (kod produktu: PXB2311) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" z długim czasem strzelania.
Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, prezentując na przemian efekty wielokolorowych "dalii". Kaliber o średnicy 30 mm powoduje wznoszenie efektów na pułap około 60 metrów. Czas prezentacji wynosi 55 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- czerwone komety przechodzące w czerwone dalie z opadającym złotym deszczem,
- złote komety przechodzące w błękitne dalie ze złotym migotaniem,
- czerwone komety przechodzące w zielone dalie,
- zielone komety przechodzące w zielone trzeszczące palmy.
Nasz test wyrzutni PXB2311 "Solar". Opinia pirotechnika:
Bateria o umiarkowanej dynamice strzelania zawiera zestaw wielokolorowych efektów. Czas działania jest stosunkowo długi, biorąc pod uwagę niewielką liczbę strzałów. W amatorskim pokazie szczególnie polecam zdublować ten produkt z innym tego samego typu lub jako uzupełnienie do innych kompozycji np. złotych brokatowych koron.
Atuty produktu:
- wyrzutnia wznosi ładunki dużego kalibru (30 mm) pojedynczo, z wielokolorowych kompozycji
- czas strzelania wynoszący prawie 1 minutę
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2311 "Solar":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 24 |
| Czas trwania | 55 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 30 mm / 1,2" |
| Wysokość efektów | 60 m |
| Wymiary | 240 x 135 x 200 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Duży kaliber ładunków - 30 mm; Pionowe efekty |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 350,4 g |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 6/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



