Prime PXB2212 - wyrzutnia 25 strzałów 20 mm Piromax F2
dodaj do przechowalni
Opis
Prime PXB2212 - informacje podstawowe
25 - strzałowa wyrzutnia Prime (kod produktu: PXB2212) od dystrybutora pirotechniki "Piromax" to produkt, który prezentuje efekty o bardzo dużej różnorodności kolorystycznej. Ładunki wzlatują pojedynczo w układzie pionowym, prezentując różnokolorowe efekty. Kaliber o średnicy 20 mm pozwala na rozkład kompozycji na wysokości około 30 metrów. Czas prezentacji wynosi około 30 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- zielona kometa z cracklingiem i srebrną chryzantemą
- złota brokatowa korona z cracklingiem
- trzeszcząca mina z zieloną kometą i chryzantemą cracklingową
- wielokolorowa dalia
- tytanowy huk
- białe stroboskopowe gwiazdki
- trzeszczące złote chryzantemy
Atuty baterii PXB2212 Prime. Opinia pirotechnika:
Jest to mała bateria, która wyróżnia się zdecydowanie bogatą i zmienną gamą kolorystyczną. Polecamy wyrzutnię Prime PXB2212 każdemu miłośnikowi bogactwa kolorów w jednym produkcie.
Atuty produktu:
- bardzo bogata kolorystyka
- dynamiczny sposób prezentacji efektów
- mały kaliber ładunków - 20 mm
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu PXB2212 "Prime":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Multikolor (ponad 3 barwy) |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 |
| Czas trwania | 20 sek. |
| Dynamika prezentacji | Umiarkowana |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Głośne |
| Kaliber ładunków | 20 mm / 0,8" |
| Wysokość efektów | 30 m |
| Wymiary | 125 x 125 x 150 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 16 do 30 sek. |
| Dodatkowe atuty | Bogata kolorystyka i zmienność efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 212 g |
| Waga produktu | 1,05 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 8 m (minimalna) / > 20 m (zalecana) |
| Klasa CE | F2 |
| Opakowanie hurtowe | 12/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



