Twist TXB482 - wyrzutnia 19 strzałów 48 mm Triplex F3
dodaj do przechowalni
Opis
Informacje podstawowe
Wyrzutnia "Twist" (kod produktu: TXB482) od dystrybutora pirotechniki TRIPLEX zawiera 19 strzałów bardzo dużego kalibru.
Efekty wzlatują pojedynczo w układzie pionowym. Kaliber o średnicy 48 mm pozwala efektom wznosić się na pułap do 80 metrów z łącznym czasem prezentacji około 40 sekund.
Produkt zawiera efekty:
- czerwono-zielono-żółte piwonie
- brokatowa korona z czerwonymi gwiazdkami
- brokatowa korona
- srebrne trzeszczące chryzantemy
Nasz test wyrzutni TXB482 "Twist". Opinia pirotechnika:
Bardzo duże ładunki o wielkości 48 mm z pewnością da się zauważyć po bardzo dużym rozmachu efektów oraz usłyszeć po akustyce wystrzału. Przed odpaleniem polecam dobrze ustabilizować ją na podłożu.
Atuty produktu:
- bardzo duży kaliber ładunków - 48 mm pozwalający uzyskać bardzo duży rozmach efektów
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu TXB482 "Twist":
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Zielony |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 19 |
| Czas trwania | 35 sek. |
| Dynamika prezentacji | Wolna |
| Kontrast kompozycji | Powyżej 3 efektów |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 48 mm / 1,9" |
| Wysokość efektów | 50m |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 646 g |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 4/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



