Goliat JW833 ogromna wyrzutnia fajerwerków 25 strzałów 48 mm Jorge F3
dodaj do przechowalni
Opis
Wyrzutnia Goliat JW833 - informacje podstawowe
Potężna wyrzutnia Goliat (kod produktu: JW833) od dystrybutora pirotechniki JORGE zawiera 25 strzałów dużego kalibru 48 mm.
Efekty wzlatują pojedynczo w układzie pionowym prezentując zmienne kompozycje o bardzo dużym rozmachu z wolnym opadaniem. Czas prezentacji wynosi ok. 50 sekund.
Bateria Goliat JW833 zawiera efekty:
- długoopadająca złota brokatowa korona z kolorowymi gwiazdkami (zielone, żółte, fioletowe, niebieskie, czerwone)
Nasz test wyrzutni Goliat (kod produktu: JW833). Opinia pirotechnika:
Bardzo duży rozmach efektów to podstawowa cecha baterii o kalibrze 48 mm. Bateria Goliat JW833 cechuje się jedną najpiękniejszych kompozycji o nazwie - "Brocade Crown" (wolno opadająca brokatowa korona). Polecamy tę baterię każdemu miłośnikowi dużych efektów. Pamiętajmy tylko, że duże kalibry najlepiej oglądać z większej odległości (40 - 60 metrów).
Atuty produktu:
- duży rozmach efektów
- widowiskowa kompozycja - efekt "brocade crown"
Praktyczne informacje dotyczące użycia produktu Goliat JW833:
- Produkt jest dopuszczony do użytku wyłącznie przez osoby pełnoletnie.
- Należy używać tylko na otwartym terenie, zachowując minimalną odległość między wyrzutnią a widzami wg załączonej instrukcji.
- W celu zmniejszenia ryzyka przewrócenia się odpalonego produktu, zalecamy ustawić go na równym, stabilnym podłożu. Dodatkowo warto także obłożyć po bokach kamieniami, wbitym palikiem lub lekko podkopać ziemią.
- Po ustawieniu wyrzutni na podłożu, zwróć uwagę czy na torze lotu ładunków nie ma ewentualnych przeszkód (drzewa, budynki, linie wysokiego napięcia i inne). Jeśli istnieje takie ryzyko, postaw produkt w innym miejscu, które pozwala na jego bezpieczne użycie.
Zobacz video
Dane techniczne
| Kolory wiodące | Złoty |
| Układ efektów | I (pionowy) |
| Liczba ładunków | 25 strzałów |
| Czas trwania | ok. 50 sek. |
| Dynamika prezentacji | Wolna |
| Kontrast kompozycji | 2 lub 3 efekty |
| Akustyka (dźwięk) | Bardzo głośne |
| Kaliber ładunków | 48 mm / 1,9" |
| Wysokość efektów | 70 m |
| Wymiary | 275 x 275 x 295 mm |
| Czas trwania (zakres) | od 31 do 59 sek. |
| Dodatkowe atuty | Efekt "brocade crown"; Bardzo duży rozmach efektów |
| Lont rezerwowy | Tak |
| NEC (zawartość mieszaniny netto) | 1000 g |
| Waga produktu | 9,5 kg |
| Strefa bezpieczeństwa (min. odległość od widzów) | > 25 m |
| Klasa CE | F3 |
| Opakowanie hurtowe | 2/1 |
darmowa dostawa od 299 zł
600 332 883



